Страхова компанія "Нафтагазстрах" була заснована у 1995 році, і в той час обслуговувала підприємства нафтогазової сфери. Оскільки компанія від самого початку добре зарекомендувала себе на страховому ринку, довгий час ім'я і атрибути бренду лишалися незмінними. Втім, проягом 2017-2020 років компанія інтенсивно розвивалася, отримала скорочену назву і новий візуальний стиль.

Місія

Сприяння економічній стабільності родин завдяки страхуванню надскладних ризиків за доступні кошти

Цінності

Надійність.  Ми компанія, яка завжди строго дотримується своїх договірних зобов'язань.

Якість.  Наші послуги високоякісні та фінансово доступні для широких верств населення, а страхові виплати завжди максимально повні.

Швидкість.  Ми компенсуємо страхові витрати в максимально короткі терміни.

Публічність.  Ми чесні та відкриті для всіх.

Керівництво

Boss01_edited.jpg

АНТОН КІЯШКО

Генеральний директор

Освіта - вища економічна. Закінчив Донецький національний технічний університет. 

Володіє значним досвідом у фінансовому та бізнес-плануванні. Кар’єру розпочав у 2003 році в ПриватБанку як економіст. До призначення в СК «Нафтагазстрах» працював у банківському та фінансовому секторах, очолюючи напрями бізнес-планування, бюджетування, фінансового прогнозування, розробки і впровадження нових фінансових продуктів.

Boss02_edited.jpg

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНИЙ

Заступник Генерального директора

Освіта - вища медична. Закінчив Харківський медичний інститут зі спеціалізацією лікар-терапевт. Заслужений лікар України. 

 

Володіє значним досвідом у розбудові медико-аналітичних структур, забезпеченні логістики страхової медицини. Здійснює загальне керівництво стратегічним напрямом добровільного медичного страхування.